Álláslehetőség: Értékesítési képviselő munkatárs menő borászatnál

Borászportál
2020. január 16., 08:58

A dinamikusan fejlődő etyeki Haraszthy Pincészet munkatársat keres.
Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (kereskedelem, vendéglátóipar)
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat (étterem, borszaküzlet)
  • MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:

  • Partnerekkel való személyes kapcsolattartás
  • Megrendelések kezelése
  • Raktárkészlet kezelés
  • Áruszállítás
  • Új partnerek felkutatása

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • A munkához céges autó és mobiltelefon biztosított
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Budapesti munkavégzés
  • Fiatal, jó hangulatú nemzetközi csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem
  • Értékesítő / Területi képviselő

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzokkal Nagy Mihály részére az info@hvp.hu és az mnagy@hvp.hu e-mail címekre.
Winelovers borok az olvasás mellé