Álláslehetőség: dolgozz borászatnál – Budapesten!

Borászportál
2021. május 03., 07:55

A dinamikusan fejlődő Óhegyi Pince (PINCE KFT.) munkatársat keres borász pozícióba. Kattints a részletekért és jelentkezz!
Az Óhegyi Pince Budapest dinamikusan fejlődő borászata. Szépen felújított környezetben, modernizált, 50 ezer hektoliteres pincével, feldolgozóval és töltősorral rendelkezik. Főbb márkáik: Vadász Cuvée, Balaton Art, Rosé Kettesben, Hegyen Völgyön. Ezek közül több Nemzeti Borkiválóság díjas, de számtalan más hazai borversenyen értek már el érmes helyezéseket.

Főbb feladatok, munkák
Aktív részvétel az alábbi munkafolyamatokban:
  • Szőlő feldolgozás
  • Borok kezelése
  • Palackozási műveletek

Az álláshoz tartozó elvárások
  • Szőlész - borász technikusi, vagy mérnöki végzettség
  • Szakmai elkötelezettség
  • Munkatapasztalat
  • Munkavégzés helye: Budapest
Amit kínálnak
  • Versenyképes fizetést
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Jó munkakörülményeket
Winelovers borok az olvasás mellé