Borászportál.huBorról mindenkinek
Borvilág Gasztró Fröccs Hírszüret Bornaptár Borpontok Kvízek Borlexikon

Roburral másztam fel a több mint 100 éves Teleki ültette mandulafasorig

Roburral másztam fel a több mint 100 éves Teleki ültette mandulafasorigA május első hétvégéjére szervezett, immár komoly hagyományokkal bíró Villányi BorZsongás Fesztivál programjaira a Csányi Pincészet vendégeként én is meghívást kaptam. Az igazi tavasz beköszöntével ilyenkor nemcsak a természet zsong, hanem az eseménynek otthont adó pincék, udvarok, borteraszok sokasága is. Színes kavalkád, jazz, pop koncertek, stand-up, kézműves programok, grill partik, dűlő- és pincetúrák sétálva, futva, bicajjal, traktorral vagy épp az egykori NDK slágertermékével, a Robur teherautóval.

(Bor)fesztiválozd szét magad a hosszú hétvégén!

(Bor)fesztiválozd szét magad a hosszú hétvégén!Ajánló - Végre itt az első olyan hosszú hétvége, amikor igazán szép idő ígérkezik, van is jópár olyan rendezvény, amelyeket bátran ajánlunk! Budapestre, Tapolcára, Villányba, Zalaegerszegre, a Velencei-tóhoz, és Egerbe is invitálunk! Programkavalkááád!

BorZsongás, tavasz, Merlot

BorZsongás, tavasz, MerlotBorajánló - Ha május, akkor Villány, ha Villány, akkor BorZsongás. Aktuális borajánlónkban Polgár Zoltán 2009-es Merlot válogatását mutatjuk be Olvasóinknak, azt a bort, amely méltán pályázik a borászat „Tavasz Vörösbora” címére. Aki tavasszal, május 3-a és 5-e között a borvidékre látogat a BorZsongás Fesztivál alkalmából, a sok kitűnő termelő mellett ne felejtsen el beugrani a Polgár Pince és Panzióba, ahol a most ajánlott bor mellett számos zenei és gasztronómia élmény is vár majd rá.

Borzsongás Janus módra

Borzsongás Janus módraProgramajánló - Mi a köze a Pannon Filharmonikusok zenészeinek, a bográcsgulyásnak, a Tenkes-hegynek, a kockás plédnek, Janus Pannonius pajzán verseinek és a Janus boroknak egymáshoz? Április 28-án szombaton kiderül. 
Korábbi cikkek
Kiemelt programok
07. 23.

Winelovers River Night

Európa Rendezványhajó, BudapestEurópa Rendezványhajó, Budapest
BorkóstolóBorkóstoló
04. 23.

Régi magyar szőlőfajták - Nagykóstoló

Szent Angéla Gimnázium, Szent Angéla Gimnázium,
BorkóstolóBorkóstoló
Fröccs
március 30.
Magyar whisky nyert aranyérmet a World Whiskies Awards 2026-on
Magyar whisky nyert aranyérmet a World  Whiskies Awards 2026-on
március 18.
Rekordközeli bevétel a burgundi jótékonysági borárverésen
Rekordközeli bevétel a burgundi jótékonysági borárverésen
február 16.
Új nemzetközi online kurzus indult a magyar borokról
Új nemzetközi online kurzus indult a magyar borokról
december 15.
Magyarok és a bor: hagyomány, ízlés és élmény vezérli a fogyasztást
Magyarok és a bor: hagyomány, ízlés és élmény vezérli a fogyasztást
december 05.
Egri borász az „Év bortermelője 2025” győztese
Egri borász az „Év bortermelője 2025” győztese
október 27.
Már csak egyetlen borvidékünkön nem mutatták ki a szőlő aranyszínű sárgasága betegséget
Már csak egyetlen borvidékünkön nem mutatták ki a szőlő aranyszínű sárgasága betegséget
október 24.
Október 24. Champagne Day - Ezen a napon válaszd Te is a pezsgőt!
Október 24. Champagne Day - Ezen a napon válaszd Te is a pezsgőt!
Borászportál.hu
ImpresszumMédiaajánlatAdatvédelemTudnivalókHírlevél feliratkozásRendezvények BoriskolaRSS RSS
A Borászportál.hu oldal süti fájlokat (cookie-kat) használ szolgáltatásai biztosításához. Az adatvédelmi információkról itt olvashat.
Elfogadás