Borászportál.huBorról mindenkinek
Borvilág Gasztró Fröccs Hírszüret Bornaptár Borpontok Kvízek Borlexikon

Van, ahol még várnak a szürettel Villányban

Van, ahol még várnak a szürettel VillánybanJanuárra ígér új borokat a Villányi borvidéken működő Brunyai Családi Pincészet. A borászat kiemelten kezeli a magyar fajtákat, idén is húztak egy merészet: a hárslevelűt még nem szedték le, késői szüretre készülnek.

A Brunyai pince leköltözött a padlásról

A Brunyai pince leköltözött a padlásrólForralt bor - Karácsonyi ajándékokkal, ajándékötletekkel és rögtön melegítő forralt borral várja a siklósi Brunyai Pince a vinofileket Budapesten a Mammut II főbejáratánál.

Hétvégén a csirkepaprikásé és a boré lesz a főszerep Siklóson

Hétvégén a csirkepaprikásé és a boré lesz a főszerep SiklósonProgramajánló - Egy időben mintegy nyolcvan főzőhelyen készítenek csirkepaprikást szombaton Siklóson, az eseményre legalább háromezer érdeklődőt várnak. A résztvevőket a helyszínre kitelepülő borászok invitálják kóstolóra, a szórakoztatásról helyi művészeti együttesek, Lajcsi és zenekara, az R-GO s mások mellett a Punnany Massif gondoskodik.

Testet-lelket épít és szélerőművet támogat a Brunyai Pince

Testet-lelket épít és szélerőművet támogat a Brunyai PincePincehírek - Az Akasztófa dűlőbe kell látogatnia annak, aki a Brunyai Pincét keresi Siklóson. A Villányi borvidéken működő cég tíz éve kezdte meg működését, ezalatt sokat fejlődött. Bevezetett sikeres bormárkákat (Elevente, GreenTrezor, PortuGéza, Róza) és újakat is tervezett. Boraikat megszemélyesítik, mivel szerintük a szőlő is, a bor is igen sok humán vonással rendelkezik. Most újabb dobásra készülnek!
Korábbi cikkek
Kiemelt programok
05. 09.

Közös Gyökerek – Nagy Pinot Noir Kóstoló

Jakab Badacsony, NemesgulácsJakab Badacsony, Nemesgulács
BorkóstolóBorkóstoló
07. 23.

Winelovers River Night

Európa Rendezványhajó, BudapestEurópa Rendezványhajó, Budapest
BorkóstolóBorkóstoló
06. 06.

Szent György-hegy HAJNALIG

Hegymagas, Hegymagas,
BorfesztiválBorfesztivál
Fröccs
május 03.
Egyetlen este alatt 30 milliárdos veszteség sújtotta a magyar borászokat: évtizedek óta nem történt hasonló
Egyetlen este alatt 30 milliárdos veszteség sújtotta a magyar borászokat: évtizedek óta nem történt hasonló
április 26.
Kiss Gábor a Borászok Borásza 2026-ban
Kiss Gábor a Borászok Borásza 2026-ban
április 22.
Testvérvárosi megállapodással ünnepelte 15. jubileumát a Badacsony New Yorkban
Testvérvárosi megállapodással ünnepelte 15. jubileumát a Badacsony New Yorkban
március 30.
Magyar whisky nyert aranyérmet a World Whiskies Awards 2026-on
Magyar whisky nyert aranyérmet a World  Whiskies Awards 2026-on
március 18.
Rekordközeli bevétel a burgundi jótékonysági borárverésen
Rekordközeli bevétel a burgundi jótékonysági borárverésen
február 16.
Új nemzetközi online kurzus indult a magyar borokról
Új nemzetközi online kurzus indult a magyar borokról
december 15.
Magyarok és a bor: hagyomány, ízlés és élmény vezérli a fogyasztást
Magyarok és a bor: hagyomány, ízlés és élmény vezérli a fogyasztást
Borászportál.hu
ImpresszumMédiaajánlatAdatvédelemTudnivalókHírlevél feliratkozásRendezvények BoriskolaRSS RSS
A Borászportál.hu oldal süti fájlokat (cookie-kat) használ szolgáltatásai biztosításához. Az adatvédelmi információkról itt olvashat.
Elfogadás