Ez volt a hét: átcímkézett borokat árulnak, Monroe szexis képei a palackokon

Borászportál
2011. október 01., 10:17


Sok izgi boros hír volt a héten. Megtudhattátok, hogy Marilyn Monroe boros palackokon osztja meg bájait. Moldova György a magyar borászvilágról írt könyvet, majd nyilatkozott, és beszólt. Szokása. Az állóvizet megkavarta, a vita elindult. A tokajiak pedig az „Add már Uram az esőt” dúdolják, hogy aszú boruk is legyen. Egyébként szép a termés Magyarországon, jó borokat készíthetnek idén a pincészetek. Szokásos heti összefoglalónk következik.
Ez volt a hét: átcímkézett borokat árulnak, Monroe szexis képei a palackokon
 
A Marilyn Monroe-borokat forgalmazó Marilyn Merlot különkiadással jelentkezik a cég fennállásának 25. évfordulójára. Egy szexi kattintást gyorsan ide!
Moldova György új könyvében a magyar mezőgazdaság és borászat válságos helyzetéről ír. Az író a TV2-nek a most megjelent kötete kapcsán nyilatkozott. Szerinte a magyar mezőgazdaság helyzete a Kádár-rendszer után indult hanyatlásnak, és ma már nem ritka, hogy magyar borászok külföldön vásárolt, átcímkézett borral lépnek a piacra, és ahhoz, hogy jó borász legyen valaki, elég némi kenőpénz vagy pár karton bor. Lehet vele vitatkozni, de előbb érdemes meghallgatni!
Csak nektek, csak most. Szeretnétek jó áron kiváló borokhoz jutni, fürdeni a boldogságban? Mit szeretnél egy kellemes fehérbor válogatást? Vagy inkább egy boros hétvégét Egerben vagy Cegléden, wellness közben kortyolgatni az isteni nedűket? Klikk gyorsan ide, hogy minél olcsóbban legyen a tied!
 
A szabad pálinkafőzés évfordulóját és az OMÉK kiállítást üdvözölték a zalai Pórszombaton, ahol a vidékfejlesztési államtitkár elmondta, hogy nincs pontos adatuk, de körülbelül 10 ezren vágtak bele a saját pálinkafőzésbe.
Ha ősz, akkor gomba, csak jönne már az eső. Minden gomba ehető, van amelyik többször is. Ezen felbuzdulva egy igazi őszi receptet ajánlunk. Gyönyörű, napos, meleg őszünk van, hogyha pedig megérkezik hozzá a csapadék is, akkor bizonyára rengeteg gomba lesz. Ha pedig van jóféle erdei gombánk, akkor már csak némi hagymára, zöldborsóra és persze borra van szükségünk. Egy jó kis receptet találtok itt.
Mindenkinek jó, borokban gazdag hétvégét kívánunk! Egy hét múlva újra heti összefoglaló, de addig is olvassátok cikkeinket, nézzétek meg a videóinkat és lájkoljatok minket a Facebook-on!