Álláslehetőség: marketing- és fejlesztési vezető boros cégnél

Borászportál
2019. október 20., 05:21

Közel 8 év után jövő év első napjától máshol folytatja a Trinety Media Kft. eddigi marketing- és fejlesztési vezetője, aki többek között a Winelovers, a Borkollégium, Nagy Bor Teszt, Borászportál márkák fejlesztéséért felelt. Lehet, hogy téged keresünk a csapatba?
Érdekel a borok világa? Véredben van a marketing és CRM rendszert is kezeltél már? Vettél már részt weboldal fejlesztésben és dolgoztál együtt grafikussal, programozóval? Maximalista vagy és a pörgéstől sem riadsz vissza?

Akkor a Trinety Media Kft. téged keres portfóliójának a fejlesztésére, olyan brandek élére, mint a Winelovers Webshop, Winelovers Rendezvények, Winelovers 100, Borkollégium, Nagy Bor Teszt, Winelovers blog, Borászportál, Vinoport, Szilveszter.hu és az Adó1százalék.com.

Marketing és fejlesztési vezető

Feladatok
  • a Winelovers Rendezvények, a Winelovers Webshop és a Borkollégium marketing stratégiájának kialakítása és megvalósítása,
  • automatizálás CRM rendszerben, folyamatfejlesztés,
  • brandek közötti szinergiák kialakítása,
  • hirdetési stratégia kialakítása és megvalósítása, koordinálása,
  • cpc alapú hirdetések kezelése,
  • hírlevelek és eDM-ek szerkesztése,
  • social jelenlét folyamatos erősítése,
  • a Junior Marketing Manager munkájának koordinálása,
  • grafikus és programozó briefelése, koordinálása,
  • fejlesztési célok kitűzése és megvalósítása ( például weboldalak és admin felületek javítása),
  • szezonális portálok (Szilveszter.hu és Adó1százalék.com) működésének koordinálása, hirdetési stratégia kialakítása
  • egyéb brandek (Nagy Bor Teszt, Borászportál.hu, Vinoport.hu, Winelovers blog) népszerűsítése, javítása

Téged keresünk, ha
  • stratégiai szemlélettel rendelkezel,
  • munka közben is meglátod a fejlődési/fejlesztési lehetőségeket és nem félsz azokat megvalósítani,
  • a munkád a hobbid,
  • nem félsz a kihívásoktól és bírod a pörgést,
  • magas szinten kezeled az Excelt és még a függvények sem fognak ki rajtad,
  • jó kommunikációs és szövegírói képességgel rendelkezel,
  • profi vagy social médiában,
  • értesz a Google Analytics-hez,
  • magabiztosan kezeled a Facebook és Google Ads-et,
  • kezeltél már grafikai programot (első sorban PhotoShop)
  • találtál ki és csináltál már automatizmusokat,
  • tudod mi az a SEO és ismered az alapelveket

Előnyt jelent
  • ha dolgoztál valaha szabadúszóként és tudod milyen az, amikor önmagadra tudsz csak hagyatkozni, de a feladatot muszáj elvégezni
  • ismered az Optimonkot,
  • használtál már Shoprentert,
  • dolgoztál már MiniCRM-ben,
  • nyitottál már meg Adobe Illustratort és DreamWeavert,
  • tudod, mi az az ftp és láttál már HTML, CSS és php fájlokat,
  • ismered az Adverticumot

Amit kínálunk
  • egy kihívásokkal teli és változatos munkakört,
  • fejlődési lehetőséget,
  • önmegvalósítást,
  • magas jövedelmet,
  • kiegészítő juttatásokat,
  • tanulási lehetőséget a borok területén

Fizetés
  • fix + kiegészítő juttatások

Munkavégzés kezdete
  • rugalmas, de legkésőbb 2019.12.01.

Szükséges tapasztalat
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye
  • Budapest, 1067 Podmaniczky utca 31.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints ide a jelentkezésért. A jelentkezőknek próbafeladatot fogunk küldeni.