Borászportál.huBorról mindenkinek
HírszüretBorvilágBeszámolóGasztróFröccsBornaptárBorpontokKvízekBorlexikon

A La Perle Noir és a Kistücsök lett a közönségkedvenc

A La Perle Noir és a Kistücsök lett a közönségkedvencÉtterem hét - A március 17. és 23. között megrendezett VI. Országos Étterem Héten 21 900 vendég próbálta ki a 112 résztvevő étterem valamelyikét. Az 2014. tavaszi "Étterem Hét legjobb étterme" közönségdíjat Budapesten egy Andrássy úti étterem nyerte el, míg vidéken a balatonszemesi Kistücsök volt a vendégek kedvence.

Étterem hét - hatodjára

Étterem hét - hatodjáraPROGRAMAJÁNLÓ - A korábbi évekhez hasonlóan ismét több mint száz felső- és középkategóriás étterem mutatja be kínálatát kedvezményes áron a VI. Országos Étterem Hét keretében március 17. és 23. között. A vendégek minőségi, háromfogásos ebéd- vagy vacsoramenüt fogyaszthatnak egységes, 3300 forintos áron.

Megint 3300 forintért menüzhetünk a jobb éttermekben

Megint 3300 forintért menüzhetünk a jobb éttermekbenOrszágos Étterem Hét - A korábbi évekhez hasonlóan száznál is több közép- és felsőkategóriás étterem különleges menüjét fogyaszthatják kedvezményes áron az ötödik Országos Étterem Hét vendégei október 14. és 20. között, a foglalásokat szerdától várják a résztvevő éttermek. A korábbi évek gyakorlatának megfelelően változatlanul 3300 forintért fogyaszthatnak a választott étterem kínálatából az étterem hétre asztalt foglalók.

Jön a IV. Országos Étterem Hét!

Jön a IV. Országos Étterem Hét!Akció - Várhatóan több mint száz közép- és felsőkategóriás étteremben nyílik lehetőségük március 18. és 24. között a IV. Országos Étterem Hét vendégeinek arra, hogy kedvezményes áron minőségi háromfogásos ebéd- és vacsoramenüket kóstolhassanak.

Étterem Hét: 3300 forintért három fogás

Étterem Hét: 3300 forintért három fogásProgramajánló - Az egyelőre több mint hatvan budapesti mellett már 18 vidéki felső- és középkategóriás étterem is különleges, kedvezményes árú háromfogásos menüvel várja a harmadik Étterem Hét vendégeit októberben.
Korábbi cikkek
Kiemelt programok
12. 29.

Sparkling Night

InterContinental Budapest, BudapestInterContinental Budapest, Budapest
BorkóstolóBorkóstoló
11. 22.

Bordói November Nagykóstoló

Corinthia Hotel Budapest, BudapestCorinthia Hotel Budapest, Budapest
BorfesztiválBorfesztivál
Fröccs
október 27.
Már csak egyetlen borvidékünkön nem mutatták ki a szőlő aranyszínű sárgasága betegséget
Már csak egyetlen borvidékünkön nem mutatták ki a szőlő aranyszínű sárgasága betegséget
október 24.
Október 24. Champagne Day - Ezen a napon válaszd Te is a pezsgőt!
Október 24. Champagne Day - Ezen a napon válaszd Te is a pezsgőt!
szeptember 02.
Jegyezd elő szeptember 24-ig a Winelovers 100 magazint és nyerj!
Jegyezd elő szeptember 24-ig a Winelovers 100 magazint és nyerj!
augusztus 28.
„Sparkling Central-Europe” - Etyeken lesz a pezsgővilág közepe szeptember 5-én
„Sparkling Central-Europe” - Etyeken lesz a pezsgővilág közepe szeptember 5-én
augusztus 01.
Augusztus 15-ig nyújtható be a Szőlőkabóca elleni védekezés támogatás kifizetési kérelem
Augusztus 15-ig nyújtható be a Szőlőkabóca elleni védekezés támogatás kifizetési kérelem
július 31.
Megújul és szintet is lép a BB bor- és pezsgőcsalád (X)
Megújul és szintet is lép a BB bor- és pezsgőcsalád (X)
július 11.
​Az olasz borok kiválósága a budapesti Winelovers Wine Awards 2025 rendezvényen
​Az olasz borok kiválósága a budapesti Winelovers Wine Awards 2025 rendezvényen
Borászportál.hu
ImpresszumMédiaajánlatAdatvédelemTudnivalókHírlevél feliratkozásRendezvények BoriskolaRSS RSS
A Borászportál.hu oldal süti fájlokat (cookie-kat) használ szolgáltatásai biztosításához. Az adatvédelmi információkról itt olvashat.
Elfogadás