Borászportál.huBorról mindenkinek
HírszüretBorvilágBeszámolóGasztróFröccsBornaptárBorpontokKvízekBorlexikon

Ha csak egy boros animációt nézel ma meg, ez legyen az!

Ha csak egy boros animációt nézel ma meg, ez legyen az!Jógagyakorlatok borfanatikusoknak. Egyelőre senkit sem találtunk, aki utána tudná csinálni, de van még pár palack bor a szerkesztőségben, várjuk a jelentkezőket! Kattints a videóért!

Karácsonyi receptek a jó arcoktól, jó borokkal párosítva

Karácsonyi receptek a jó arcoktól, jó borokkal párosítvaBorajánló - Ha még nem tudod, hogy mi kerüljön a karácsonyi asztalra, akkor íme néhány tipp a Jó arcok, jó borok borászaitól, akik arról meséltek, hogy milyen borokhoz milyen ételeket esznek idén decemberben. A klasszikus fogások mellett néhány merész párosítást is ajánlottak. Sőt, azt is elmondják, hogy mit isznak karácsonyfa díszítés vagy az ünnepi menü készítése közben.

Borászportál - Vinoport árkád a Budavári Borfesztiválon

Borászportál - Vinoport árkád a Budavári BorfesztiválonProgramajánló - Itt a szeptember, itt az ősz, a Budavári Palota udvarán pedig megint borfesztiválozni gyűlik össze a nép. Szeptember 11-15. – ezt az időpontot bizonyára minden lelkes borkedvelő bevéste már a naptárába. Nos, hogy a számos boros és gasztronómiai kiállítón túl, a különféle zenei produkció mellett, a „Bor és a Nő” mottóra felcsavart eseményeken kívül, még mivel lehet kápráztatni a fesztiválozók érzékeit? Elmondjuk. Katt!

Jó arcok, jó borok - avagy van még új a nap alatt?

Jó arcok, jó borok - avagy van még új a nap alatt?Summarium - Az Erkel utcában lévő Ribs of Budapest étterem pincehelyiségében került megrendezésre 2013. április végén a Jó Arcok Jó Borok első sajtótájékoztatója, ahol a jó arcok/borászok bemutatták (új vagy legalább is frissen lepalackozott) tételeiket. Az életre keltett formáció mögött 6 borász, illetve 5 borászat található. Név szerint: Bodri István, Bodri Orsolya, illetve Bősz Adrián a szekszárdi borvidék képviseletében, Lisicza Sándor a pécsi borvidékről, Radics Barna tokaji/somlói borvidékről és Wunderlich Lojzi pedig Villányból.
Korábbi cikkek
Kiemelt programok
09. 27.

Winelovers 100 Nagykóstoló

Corinthia Hotel Budapest, BudapestCorinthia Hotel Budapest, Budapest
BorfesztiválBorfesztivál
09. 05.

Pezsgőkonferencia - Kóstoljuk körbe Közép-Európát!

Rókusfalvy Birtok, EtyekRókusfalvy Birtok, Etyek
KonferenciaKonferencia
11. 22.

Bordói November Nagykóstoló

Corinthia Hotel Budapest, BudapestCorinthia Hotel Budapest, Budapest
BorfesztiválBorfesztivál
12. 29.

Sparkling Night

InterContinental Budapest, BudapestInterContinental Budapest, Budapest
BorkóstolóBorkóstoló
Fröccs
augusztus 01.
Augusztus 15-ig nyújtható be a Szőlőkabóca elleni védekezés támogatás kifizetési kérelem
Augusztus 15-ig nyújtható be a Szőlőkabóca elleni védekezés támogatás kifizetési kérelem
július 31.
Megújul és szintet is lép a BB bor- és pezsgőcsalád (X)
Megújul és szintet is lép a BB bor- és pezsgőcsalád (X)
július 11.
​Az olasz borok kiválósága a budapesti Winelovers Wine Awards 2025 rendezvényen
​Az olasz borok kiválósága a budapesti Winelovers Wine Awards 2025 rendezvényen
július 07.
Itt az új alkoholmentesített magyar bor
Itt az új alkoholmentesített magyar bor
július 01.
A nyár emlékei elevenednek meg a Buborékok nyara kampány új dalában - Hallgasd Te is!
A nyár emlékei elevenednek meg a Buborékok nyara kampány új dalában - Hallgasd Te is!
június 19.
Amforában érlelt Tokaji Eszencia a világ legnagyobb borversenyének élmezőnyében
Amforában érlelt Tokaji Eszencia a világ legnagyobb borversenyének élmezőnyében
június 17.
Botrányt kavart Wáberer György antialkohol-kampánya Tokajban
Botrányt kavart Wáberer György antialkohol-kampánya Tokajban
Borászportál.hu
ImpresszumMédiaajánlatAdatvédelemTudnivalókHírlevél feliratkozásRendezvények BoriskolaRSS RSS
A Borászportál.hu oldal süti fájlokat (cookie-kat) használ szolgáltatásai biztosításához. Az adatvédelmi információkról itt olvashat.
Elfogadás