Borászportál.huBorról mindenkinek
Borvilág Gasztró Fröccs Hírszüret Bornaptár Borpontok Kvízek Borlexikon

Figula Mihály a Borászok Borásza 2019-ben!

Figula Mihály a Borászok Borásza 2019-ben!Április 26-án este 13. alkalommal adják át a kárpát-medencei borászok legrangosabb szakmai kitüntetését, a Borászok Borásza díjat. A Borászportál helyszíni, fényképes beszámolót készített a gálavacsorával egybekötött díjátadóról!

Konyári János a Borászok Borásza 2018-ban

Konyári János a Borászok Borásza 2018-banÁprilis 20-án 12. alkalommal adták át a kárpát-medencei borászok legrangosabb szakmai kitüntetését, a Borászok Borásza díjat. A győztes a tavaly elhunyt Konyári János lett. Megválasztották ezen kívül a Borászok Barátját is. Olvasd el a Borászportál helyszíni, fényképes beszámolóját a gálavacsorával egybekötött díjátadóról!

Rókusfalvy Pál: „Egy estére bárki belepillanthat a borászok világába”

Rókusfalvy Pál: „Egy estére bárki belepillanthat a borászok világába”Több meglepetéssel is készülünk – mondta Rókusfalvy Pál, az április 20-i Borászok Borásza díjátadógála kapcsán. A díj alapítója a vele készített interjúban azt is elárulta, hogy kerül a pincekulcs a gálavacsora asztalára.

Elindult a visszaszámlálás!

Elindult a visszaszámlálás!Április 20-án választják meg a Borászok Borászát. Az 50 jelöltből már csak öten maradtak versenyben. Két tokaji, két balatoni és egy villányi borászért lehet szurkolni. 

Elhunyt Konyári János

Elhunyt Konyári JánosMa hajnalban, 66 éves korában örökre eltávozott közülünk Konyári János. 
Korábbi cikkek
Kiemelt programok
07. 23.

Winelovers River Night

Európa Rendezványhajó, BudapestEurópa Rendezványhajó, Budapest
BorkóstolóBorkóstoló
06. 06.

Szent György-hegy HAJNALIG

Hegymagas, Hegymagas,
BorfesztiválBorfesztivál
05. 09.

Közös Gyökerek – Nagy Pinot Noir Kóstoló

Jakab Badacsony, NemesgulácsJakab Badacsony, Nemesgulács
BorkóstolóBorkóstoló
Fröccs
május 03.
Egyetlen este alatt 30 milliárdos veszteség sújtotta a magyar borászokat: évtizedek óta nem történt hasonló
Egyetlen este alatt 30 milliárdos veszteség sújtotta a magyar borászokat: évtizedek óta nem történt hasonló
április 26.
Kiss Gábor a Borászok Borásza 2026-ban
Kiss Gábor a Borászok Borásza 2026-ban
április 22.
Testvérvárosi megállapodással ünnepelte 15. jubileumát a Badacsony New Yorkban
Testvérvárosi megállapodással ünnepelte 15. jubileumát a Badacsony New Yorkban
március 30.
Magyar whisky nyert aranyérmet a World Whiskies Awards 2026-on
Magyar whisky nyert aranyérmet a World  Whiskies Awards 2026-on
március 18.
Rekordközeli bevétel a burgundi jótékonysági borárverésen
Rekordközeli bevétel a burgundi jótékonysági borárverésen
február 16.
Új nemzetközi online kurzus indult a magyar borokról
Új nemzetközi online kurzus indult a magyar borokról
december 15.
Magyarok és a bor: hagyomány, ízlés és élmény vezérli a fogyasztást
Magyarok és a bor: hagyomány, ízlés és élmény vezérli a fogyasztást
Borászportál.hu
ImpresszumMédiaajánlatAdatvédelemTudnivalókHírlevél feliratkozásRendezvények BoriskolaRSS RSS
A Borászportál.hu oldal süti fájlokat (cookie-kat) használ szolgáltatásai biztosításához. Az adatvédelmi információkról itt olvashat.
Elfogadás